Οι ταινίες μας

Καλό Καλοκαίρι
 Σας ενημερώνουμε ότι οι προβολές Λέσχης Πολιτισμού Φλώρινας διακόπτονται μέχρι το Φθινόπωρο. Την κινηματογραφική χρονιά που πέρασε, με την εθελοντική προσπάθεια των μελών της Λέσχης, προβάλαμε 44 ται...

Αποτελέσματα 10ου Σχολικού Πρωταθλήματος Σκακιού 2013 Ν.Φλώρινας

Αποτελέσματα 10ου Σχολικού Πρωταθλήματος Σκακιού
από τη Λέσχη Πολιτισμού Φλώρινας
 
 
Το Σάββατο 12 Οκτωβρίου 2013, στο φιλόξενο και ζεστό χώρο του 5ου Δημοτικού Σχολείου Φλώρινας, πραγματοποιήθηκε το 10ο Σχολικό Τουρνουά Σκακιού από τη Λέσχη Πολιτισμού Φλώρινας.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το Σύλλογο Εκπαιδευτικών του 5ου Δημοτικού Σχολείου και ιδιαίτερα τη Διευθύντρια του Σχολείου κ. Γκόλια Παρασκευή.  Επίσης ευχαριστούμε το Δήμο Φλώρινας και το τουριστικό γραφείο FlorinaTravelA.E. Θερμές ευχαριστίες επίσης στους Μπούτζιο Βασίλειο και Μητσόπουλο Ιωάννη για τη συνεχή τεχνική υποστήριξη στη διοργάνωση των αγώνων.
Στην απονομή των κυπέλλων και των μεταλλίων παραβρέθηκε ο προϊστάμενος εκπαιδευτικών θεμάτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης κ. Τσούλης Θωμάς.
ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

 
ΜΕΤΑΛΛΙΑ ανα ΤΑΞΗ -
ΑΓΟΡΙΑ
ΤΑΞΗ
ΣΕΙΡΑ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
Α
1ος
ΤΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Α
2ος
 
 
Α
3ος
 
 
Β
1ος
ΚΑΡΑΜΗΤΑΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Β
2ος
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΤΥΠΟ
Β
3ος
ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Γ
1ος
ΚΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Γ
2ος
ΧΑΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Γ
3ος
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Δ
1ος
ΣΙΩΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Δ
2ος
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΡΟΤΥΠΟ
Δ
3ος
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΡΟΤΥΠΟ
Ε
1ος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΛΙΤΗΣ
Ε
2ος
ΧΑΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Ε
3ος
ΚΟΖΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΤ
1ος
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΤ
2ος
ΖΑΡΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΤ
3ος
ΠΡΑΠΑΒΕΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

 
ΜΕΤΑΛΛΙΑ ανα ΤΑΞΗ -
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΤΑΞΗ
ΣΕΙΡΑ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
Β
ΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Β
ΞΑΦΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Β
ΜΠΟΖΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Γ
ΚΑΡΑΝΤΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΡΟΤΥΠΟ
Γ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Γ
ΜΑΪΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Δ
ΣΙΩΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Δ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Δ
ΤΗΛΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Ε
ΣΕΡΤΑΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Ε
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Ε
ΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΑ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΤ
ΠΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΤ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΤ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 
 

 
 
ΓΥΜΝΑΣΙΑ
 
ΜΕΤΑΛΛΙΑ στην ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ- ΑΓΟΡΙΑ
ΣΕΙΡΑ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1ος
ΤΖΑΡΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
2ος
ΖΑΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
3ος
ΓΚΩΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

 

ΜΕΤΑΛΛΙΑ στην ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΣΕΙΡΑ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΡΑΜΗΤΑΝΗ ΑΓΓΕΛΑ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΤΣΟΥΛΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
 
 
 
 
 
ΛΥΚΕΙΑ
 
ΜΕΤΑΛΛΙΑ στην ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ- ΑΓΟΡΙΑ
ΣΕΙΡΑ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1ος
ΣΥΜΕΩΝ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
1ο ΛΥΚΕΙΟ

 

ΜΕΤΑΛΛΙΑ στην ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΣΕΙΡΑ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
1ο ΛΥΚΕΙΟ

 
 
ΔΟΘΗΚΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΟ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ και στο
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ